Kariéra

APP-PROJEKT je úspěšnou firmou v oblasti přípravy a realizace velkých investičních projektů, zejména v oblasti průmyslové výstavby.
Pro spolupráci na zajímavých budoucích zakázkách přijmeme nové pracovníky s pracovištěm v sídle společnosti v Českých Budějovicích.

Aktuální pracovní pozice:

Projektant, vzduchotechnika a tepelná technika
Náplň práce
– projektování v oboru vzduchotechnika a vytápění
– koordinace a kooperace s ostatními profesními zpracovateli
– technická jednání se zákazníkem
– sledování a dodržování předpisů a legislativy v daném oboru
– spolupráce při výkonu stavebního dozoru

Vzdělání a praxe
– VŠ/VOŠ/SŠ technického směru
– praxe v oboru – u VŠ není podmínkou

Znalosti a dovednosti
– znalost MS OFFICE a AutoCad
– angličtina, němčina – není podmínkou
– znalost rozpočtování – není podmínkou

Osobní předpoklady
– samostatnost a odpovědnost
– schopnost komunikovat
– schopnost týmové práce
– zájem o odborný růst
– flexibilita

Projektant elektrotechniky
Náplň práce:
– projektování v oboru silnoproudé elektrotechniky (osvětlení, elektroinstalace, rozvody,….)

-Vysokoškolské, vyšší odborné

-Práce s PC: AUTOCAD, MS Office
-Řidičský průkaz ,řízení osobních automobilů skupiny B
-jazykové znalosti výhodou

Manažer projektu

Náplň práce
– termínová plánovací činnost na zakázce, příprava práce na zakázce, vypracování podkladů pro uzavření smlouvy se zákazníkem
– řízení časového a věcného průběhu práce na zakázce
– kontrola a koordinace prací v souladu s ustanovením smlouvy, zadávání a požadavky zákazníka, s právními a jinými závaznými požadavky
– zadávání, kontrola a koordinace prací jednotlivých zúčastněných profesních pracovníků a subdodavatelů
– sledování optimálních technicko-ekonomických parametrů řešení
– převzetí odpovědnosti za správnost a úplnost dokončené projektové dokumentace nebo výsledku inž. činnosti při odevzdání zákazníkovi
– zastupování firmy vůči zákazníkovi v průběhu zpracování zakázky
– odpovědnost za optimalizaci nákladů na zpracování dokumentace nebo výkon inž. činnosti

– VŠ/SŠ technického směru
– praxe na obdobné pozici

– znalost problematiky investiční výstavby
– MS OFFICE
– MS Project a AutoCad – není podmínkou
– schopnost komunikovat v němčině nebo angličtině
– řidičský průkaz skupiny B

– organizační schopnosti
– příjemné vystupování

Nabízíme:

  • uplatnění v úspěšné a stabilní společnosti
  • profesní růst
  • odpovídající mzdu vč. 13. a 14. platu
  • pružnou pracovní dobu
  • sociální výhody (dodatková dovolená, firemní příspěvek na stravování, apod.)

Podrobnější informace Vám rádi podáme na tel. č. 387 002 120
e-mail kornerova@app-projekt.cz

32 years of experience

Since 1992 we have been providing you with comprehensive services in design and engineering of buildings. We are long-term and stable partner for our clients, including some major and reputable companies. Please look at our references.